Nożyczki premax

Od 300 lat w miejscowości PREMANA w regionie Lombardia, w prowincji Lecco we Włoszech wyrób nożyc stawał się miejscową specjalnością. Od lat rdzenni mieszkańcy wyrabiali narzędzia potrzebne w życiu codziennym w tym również nożyce przeznaczone miedzy innymi do strzyżenia owiec oraz wielu innych prac. Tak zrodziła się pasja która nieustannie trwa aż do dziś.

W roku 1974 grupa lokalnych przedsiębiorców postanowiła połączyć siły oraz nabyte doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie pod jedną marką PREMAX.

PREMAX CONSORTIUM bo tak nazywa się owe zrzeszenie wspierane przez lokalne struktury oraz Państwo włoskie rozpoczęło produkcję nożyczek, które do dnia dzisiejszego nawiązują do dawnych tradycji łącząc je z najnowszymi trendami oraz technologiami wykorzystywanymi przy produkcji nożyczek.

W latach 1974-2015 nożyczki PREMAX zyskały swoich stałych odbiorców w ponad pięćdziesięciu ośmiu krajach na całym świecie. Jedną z najważniejszych maksym, które można zobaczyć na nożyczkach jest dumne stwierdzenie ,że produkt ten do dnia dzisiejszego produkowany jest we Włoszech czyli MADE IN ITALY.

Pasja z jaką tworzy się te nożyczki, zaangażowanie, entuzjazm oraz poświęcenie są gwarantem produktu o najwyższej jakości, który od lat zaspokaja najbardziej wyrafinowane gusta.

Nożyczki Premax
charakteryzuje

Precyzja

dokładność wykonania w każdym detalu gwarantuje najwyższą jakość produktu

Jakość

materiały użyte do wykonania poszczególnych modeli zostały bardzo starannie wyselekcjonowane aby spełniały najwyższe normy jakościowe

Wygląd

produkty z logiem MADE IN ITALY charakteryzują się niesamowitym designem opartym na włoskim podejściu do perfekcyjnego wyglądu

Cena

dzięki zrzeszeniu w CONSORTIUM i wsparciu ze strony państwa włoskiego ceny nożyczek są na poziomie akceptowalnym dla wielu grup społecznych - tak zwane „na każdą kieszeń”

Firma nie ustaje w opracowywaniu coraz to nowszych modeli nożyczek, aby zaspokoić zwiększające się wymagania rynku w oparciu o najnowsze zdobycze techniki.

Zapraszamy do zapoznania się z gamą produktów, które dumnie prezentujemy i mamy nadzieje, że przypadną one Państwu do gustu.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ